середа, 3 вересня 2025 р.

Знову разом! Ми - четвертокласники!

 




Дорогі мої четвертокласники!  💖💖💖 Нехай цей  2025-2026 навчальний рік буде для вас цікавим, сповненим яскравих вражень, нових знайомств та безлічі відкриттів. Пам'ятайте, що кожний урок – це ще один крок до ваших мрій, а я завжди буду поруч, щоб допомогти вам у цій подорожі. Натхнення вам, старанності та успіхів у новому навчальному році!   МИРНОГО НЕБА!!!🙏🙏🙏

Немає коментарів:

Дописати коментар

04.06.2026 р. Початкова школо, прощавай! Середня школо, нас приймай! Крок у 5 клас!

         Ще зовсім недавно наші четвертокласники вперше переступили поріг ліцею, тримаючись за руку своїх батьків.      Минуло чотири роки. ...