понеділок, 10 березня 2025 р.

Зі святом, дорогі наші мами та бабусі!!!

       Мати… Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – це те слово, яке найчастіше вимовляє людина в хвилини страждання і горя. Матерів мільйони, і всі вони несуть у серці любов. І кожен скаже: « Найкраща мати – моя», - бо безмежна її ніжність.





    


Немає коментарів:

Дописати коментар

04.06.2026 р. Початкова школо, прощавай! Середня школо, нас приймай! Крок у 5 клас!

         Ще зовсім недавно наші четвертокласники вперше переступили поріг ліцею, тримаючись за руку своїх батьків.      Минуло чотири роки. ...