пʼятниця, 27 грудня 2024 р.

Останній навчальний день 1 семестру. День вирізання сніжинок.

 Проведено  інструктаж щодо дій , коли чутно сигнал повітряноі тривоги. 


Ознайомилися з зобов'язанням для учнів під час зимових канікул.



Вирізали сніжинки та написали на них найзаповітніші бажання. Нехай в Новому році вони обов'язково здійсняться!!!




З ПРИЙДЕШНІМИ СВЯТАМИ!!! З ПОЧАТКОМ КАНІКУЛ!!! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!!! 💝💖💝









Немає коментарів:

Дописати коментар

04.06.2026 р. Початкова школо, прощавай! Середня школо, нас приймай! Крок у 5 клас!

         Ще зовсім недавно наші четвертокласники вперше переступили поріг ліцею, тримаючись за руку своїх батьків.      Минуло чотири роки. ...