Діти прийнли участь у шкільному творчому конкурсі "Осінній дивограй".
![]() |
| Геворкян Микола "Чарівний букетик" |
![]() |
| Жирко Любов "Осіння лісова мавка" |
![]() |
| Учні 3-Б класу "Тітонька Сова" |
Ще зовсім недавно наші четвертокласники вперше переступили поріг ліцею, тримаючись за руку своїх батьків. Минуло чотири роки. ...
Немає коментарів:
Дописати коментар