Нехай ВАС, наші захисники та захисниці, береже Бог та охороняють янголи!!!
Нашою шкільною спільнотою привітали тата учениці 3-Б класу зі святом.
Ще зовсім недавно наші четвертокласники вперше переступили поріг ліцею, тримаючись за руку своїх батьків. Минуло чотири роки. ...
Немає коментарів:
Дописати коментар